Nauczyciele Firmy Edukacyjnej Marka z Warszawy, autorzy poszczególnych testów przedmiotowych i egzaminacyjnych.
Możecie im zadać pytania na Forum kursów on-line związanym z poszczególnymi zagadnieniami.


Język polski

Bożena Sieradz - nauczycielka języka polskiego w Gimnazjum nr 55 na warszawskim Żoliborzu, nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem, egzaminator OKE.

Jolanta Urban - ukończyła Wydział Polonistyki oraz podyplomowe studia edytorskie na UW. Pracowała w SP nr 143, a obecnie uczy w Gimnazjum nr 40 przy ul. Drewnianej w Warszawie. . Współpracuje także z wydawnictwami Muza, Egmont, Nasza Księgarnia, redagując książki.

Monika Baraniak - nauczycielka języka polskiego w LO w Ożarowie Mazowieckim, egzaminator OKE w Warszawie.

Matematyka

Krzysztof Zawadzki - nauczyciel matematyki i fizyki, autor testów i publikacji, pracował w V LO im. Poniatowskiego i Technikum Elektrycznym przy ul. Sołtyka w Warszawie.

Adam Włodzimierz Miziołek - dyplomowany nauczyciel matematyki w Zespole Szkół przy ul. Koźmińskiej w Warszawie. Egzaminator CKE. Autor publikacji "Paszport maturzysty - matematyka" wydawnictwa Eremis oraz współpracownik merytoryczny Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego.

Wojciech Dąbrowski - dyplomowany nauczyciel matematyki z 46-letnim stażem, obecnie pracuje w XVII LO im. Frycza Modrzewskiego w Warszawie. Egzaminator OKE i konsultant Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego. Jest autorem podręcznika Nauka myślenia, czyli 100 lekcji matematyki i scenariusza cyklu telewizyjnych widowisk dla maturzystów Ściąga z matmy.

Ewa Przedborska - nauczycielka matematyki w Gimnazjum nr 122 przy ul. Porajów w Warszawie, egzaminator OKE. Autorka podręcznika i zbioru zadań z matematyki dla gimnazjalistów.

Anna Siepko - dyplomowana nauczycielka matematyki w Gimnazjum nr 23 im. Ireny Sendlerowej w Warszawie. Egzaminator OKE.

Barbara Perońska - dyplomowana nauczycielka matematyki, przez 12 lat pracowała w szkole podstawowej, obecnie w Gimanzjum nr 28 w Warszawie. Egzaminator OKE.

Historia i WOS

Marek Urban- absolwent historii i archeologii śródziemnomorskiej na UW. Od 20 lat prowadzi przygotowania do egzaminów maturalnych a także gimnazjalnych. Pracuje na autorskich materiałach i testach. Przez kilka lat był współproducentem programu telewizyjnego " Dobre Książki" dla TVP. Organizator cyklu imprez edukacyjnych "Święto Warszawy" pod patronatem prezydenta stolicy .

Jan Czerniawski - skończył historię na UW. Pedagogiem jest z powołania, od lat uczy w LXI LO (SOS) w Warszawie, nauczyciel dyplomowany, egzaminator OKE. Pisze autorskie programy nauczania związane z edukacja regionalną, która jest jego pasją. Od lat pracuje jako kurator sądowy.

Przedmioty przyrodnicze

Bartek Mańk - nauczyciel fizyki w Gimnazjum Katolickim w Markach k/Warszawy. Od lat prowadzi wykłady on-line z fizyki dla gimnazjalistów i maturzystów.

Ewa Bryzek - nauczycielka chemii w Zespole Szkół nr 31 w Warszawie.

Agnieszka Rodzik - nauczycielka chemii, prowadzi zajęcia w szkołach popularyzujące nauki ścisłe, tworzy i prowadzi kursy e-learningowe.

Ewa Kotara-Szopa - nauczycielka chemii w LO im. Herberta w Warszawie, nauczyciel dyplomowany.

Iza Wiśniowska - nauczycielka biologii w LO im. Herberta i XIX LO im. Powstańców Warszawy w Warszawie nauczyciel dyplomowany, egzaminator OKE.

Rafał Piechowski - nauczyciel biologii w Społecznym Gimnazjum i Liceum im. M. Okońskiej i pracownik naukowy na Uniwersytecie Warszawskim.

Adam Sieradz - nauczyciel geografii w LO przy ul. Dunikowskiego, obecnie pracownik naukowy SGGW w Warszawie.

Więcej informacji o naszych nauczycielach znajdziecie na stronie Firmy Edukacyjnej Marka.

Ostatnia modyfikacja: niedziela, 6 grudnia 2020, 01:32